1. ביטול עסקה – עבור מוצרים שעדיין לא נשלחו תתאפשר עד ליום המשלוח- הזיכוי יינתן עבור ההזמנה כולל דמי משלוח. 

2. ביטול עסקה – עבור מוצרים שנשלחו – תתאפשר עד 14 יום מיום ההזמנה ובתנאי שלא נפתחו מאריזתם המקורית . כמו כן, החזרת המוצרים לחנות באחריות הלקוח/ה וביטול העסקה תתבצע רק לאחר הגעתם . דמי משלוח ששולמו ע״י הלקוחה בעת הרכישה לא יכלל בהחזר גם אם המשלוח טרם הגיע בזמן בקשת ביטול העסקה.

החנות ממתקים לציפורניים -רשאית לגבות דמי ביטול בסך 5% מערך העסקה או 100₪ לפי הנמוך מבינם . בנוסף ייגבו דמי טיפול בביטול המשלוח בסך של 20 ש"ח, גם במקרים בהם הלקוח/ה לא שילם עלות משלוח במעמד הרכישה עקב מבצע באתר/ברכישה טלפונית/sms

3. כל ביטול עסקה הרשום לעיל – יהיה תקף רק לאחר הודעה כתובה משירלי בוסקילה המאשרת את הביטול/זיכוי הרלוונטי. 

4. במידה והלקוחה מעדיפה זיכוי עסקה  במקום ביטול – הזיכוי יהיה תקף ל-4 חודשים מיום הההודעה. 

5. במידה והתגלה כל טעות בצילום /רישום באתר – במחיר/תיאור מוצר/ מוצר אזל ומופיע באתר – בעלת החנות שירלי בוסקילה תהיה רשאית לבטל עסקה חלקית/ מלאה 

6. למרות שהמוצר המצולם מקורי- עדיין תתכן סטייה קלה בצבעים עקב העברתו כצילום .

7. בעלת החנות שירלי בוסקילה אינה אחראית לכל תגובה אלרגית /נזק ישיר / עקיף אשר יגרם ללקוחה  או כל צד שלישי עקב שימוש במוצרים – בדיקת רכיבי המוצר באחריות הלקוחה והשימוש במוצרים למטרתם בלבד !

8. משלוחים- אנחנו עושים את מירב המאמצים להוציא משלוחים מהירים , כמו כן אין באחריותינו עיכובים הקשורים לחברת השליחויות או לעיכובים אשר נובעים מסיבות חיצוניות כגון נזקי טבע/ מלחמה/ סיבות מדיניות וכו.. לכן בעת ההזמנה יש לקחת זאת בחשבון בהבנה מראש.